Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Новини

У нашій гімназії продовжується «Кольоровий тиждень».
Сьогоднішній день виявився дуже сонячним і яскравим, адже він був жовтим. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих.
Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності.
Протягом дня учні залюбки гралися, навчалися, пригощалися жовтими фруктами, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. Діти весь день були в хорошому настрої, дізналися про значення кольору, виготовляли кульбабки з гофрованого паперу, смайлики, метелики та зав’язували стрічки. Також залюбки надували кульки та робили патріотичні написи із квітів.
День минув швидко і весело .
Веселковий тиждень триває!
Чекаємо на СИНІЙ…..

У Зарічненській гімназії розпочинається «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику.
Понеділок зафарбувався у білий колір. Білий колір - це найсвітліший з кольорів, символ чистоти і невинності. Він приносить спокій і гарне самопочуття. Служить хорошими ліками від стресу, дає відчуття свободи.
Всі учасники освітнього процесу одягнулися у білий одяг, прикрасили класи білим кольором. Учні обирали «міс» та «містера» кольору дня, малювали та виготовляли квіти, «Долоньки дружби» із побажаннями один одному, фотографувалися, дарували букети та робили компліменти.
Веселковий тиждень триває! Чекаємо на ЖОВТИЙ…..

8 травня 2023 року Україна разом з Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.
Друга світова війна — свідчення прояву патріотизму, великих чеснот воїнів-українців, що боролися проти нацизму. За важких умов панування тоталітарної системи, ціною незчисленних утрат вони змогли захистити свій дім і Батьківщину.
Жива пам’ять про такі події є застереженням для будь-якої країни, наочним аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру, єдності та злагоди у суспільстві, а також запобіжним фактором від можливості повторення подібного сценарію.
Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вже кілька років поспіль є квітка червоного маку - загальноприйнятий у світі символ відзначення пам'ятних днів. ЇЇ графічне зображення є своєрідною ілюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над Росією. А сьогодні згадаємо про закінчення Другої світової війни.

Гордість нашої гімназії, дитячий хореографічний колектив «Фенікс», на чолі зі своїм керівником Місюрою Єлизаветою, представляє чуттєвий танець -«Народжені бути вільними».
Ці талановиті та працьовиті гімназисти своїм прикладом показали, що командна робота, наполегливість та велике бажання втілити ідею, дозволяють досягати надзвичайних результатів!

Педагогічний та учнівський колектив Зарічненської гімназії щиро вітає Тишковець Наталію, ученицю 4 класу, з І місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник» у номінації «Тваринний світ». Впродовж кількох місяців Наталія сумлінно працювала над темою «Кролики – пухнасті улюбленці моєї родини».
Вітаємо також Місюру Єлизавету, ученицю 9 класу, з ІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму у номінації «Психологія». У своїй роботі учениця досліджувала зміни емоційного стану людини при контактуванні з домашніми улюбленцями – котами.
ПИШАЄМОСЯ ВАМИ І ЗИЧИМО ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!

Вже 37 років минуло від 26 квітня 1986 року, коли Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи та символом мужності й жертовності в ім’я Батьківщини тисяч українців.
Чорнобильська аварія стала не тільки величезною трагедією і найбільшою екологічною катастрофою 20 століття, а й уроком всьому людству, показавши, що ядерна енергія, яка вийшла з-під контролю, не визнає кордонів. Наслідки катастрофи залишаються й донині предметом обговорення світової наукової спільноти. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки.
Сьогодні ситуація в країні не краща. Росіяни наразі не розуміють, що вони роблять і не думають, куди кидають ракети, граючись із «мирним» атомом.
З початком вторгнення російські окупанти захопили ЧАЕС, поставивши у небезпеку увесь світ.
Загарбника байдуже на невимовні страждання "променевої хвороби", на ліквідаторів, які ціною власного здоров'я врятували, у тому числі і їхні життя.
Уже другий рік українці щодня борються з навалою окупантів та запобігають повторенню страшної катастрофи.
Низький уклін ліквідаторам, які 37 років тому рятували світ від наслідків Чорнобильської трагедії.
Низький уклін усім українцям, які сьогодні продовжують захищати нас від повторення лиха світового масштабу.
Пам'ятаймо та робімо все, щоб Чорнобильська трагедія ніколи не повторилася.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять славного сина України, генія нашого народу.
З нагоди 209-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка та з метою опанування багатства української мови та літератури, популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей у нашому навчальному закладі пройшов конкурс читців-декламаторів поезій Т.Г. Шевченка.

9 березня 2023 о 11:54 | Тишковець Н. Ю. | немає коментарів

Рік відчаю!
Рік страху та ненависті!
Рік незламності!
24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.
Цей рік, безумовно, був складним та болючим, проте весь світ захопився нашими мужніми воїнами, показав усім, хто є українці!
За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, ми продемонстрували світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно нас переважає.
Сьогодні Україна ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, потужній міжнародній допомозі, а також внеску кожного українця. Протягом цього року незламності наш заклад освіти щодня тримає освітянський фронт, здійснює волонтерські ініціативи та реалізує благодійні акції, працює 24/7 задля перемоги. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі.
Шановні колеги, учні та батьки!!! Ми й надалі маємо залишатися консолідованими для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.
За цей рік ми повірили в себе, в свою незламність, свої можливості і свою віру!
Ми мріємо, що наша Батьківщина буде найкращою, найбагатшою, і найголовніше – мирною країною.
Усі віримо, що скоро переможемо, бо правда на нашому боці.
Слава Богу!
Слава Україні!
Героям Слава!

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні — День пам’яті Героїв Революції Гідності.
Рівно 9 років тому сотня небайдужих українців віддала своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людей та європейське майбутнє України. Саме 20 лютого протистояння досягло кульмінації. Цей день став вирішальним не тільки для Євромайдану, а й для України взагалі.
День, коли Україна втратила своїх найкращих синів.
День, що змінив хід історії.
Низько схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Боротьба за право жити у справді європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі, тепер на Сході України. Саме подвиг Небесної Сотні надихнув сотні тисяч українців на боротьбу із зовнішньою агресією. Завдяки їхній самопожертві ми маємо унікальний шанс змінити країну на краще.
Вистояти, зберегти державу ми зможемо лише за умови, коли будемо згуртованими. Ми віримо, що Україна житиме в мирі, розвиватиметься та рухатиметься в обраному європейському напрямку. Якби не було складно, які б ще випробування не випали на нашу долю, переконані — попри всі труднощі та виклики ми переможемо!
Слава Україні! Слава її Героям!

Майже рік триває повномасштабне вторгнення РФ на територію України. 14 лютого 2022 року на тлі попереджень американської та західноєвропейської розвідки про можливу війну, президент Володимир Зеленський підписав указ про започаткування нового свята 16 лютого – Дня єднання.
Тоді, на початку лютого 2022-го, мало хто вірив у те, що Росія дійсно розпочне велику війну, а День єднання ще раз нагадав, що саме у єдності – наша сила і міць.
Сьогодні Україна вдруге відзначає День єднання. Це нове для нас, українців, свято, але воно вкрай важливе.
В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій День єднання набув особливого змісту. Це чергова нагода нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє.
В єднанні наша сила!!! Ми сильні коли ми разом! Слава Україні та нашим захисникам!
Усіх вітаємо зі святом, з Днем єднання України!

15 лютого християнська Церква вшановує урочистим Богослужінням одне з найбільших свят – Стрітення Господнє. Відзначають його в пам’ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після народження.
За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною. Цікаво пройшло відзначення свята у початкових класах Зарічненської гімназії.
В цей день школярі віддавали шану Зимі, виконували її завдання, оспівували та закликали Весну. На свято завітали гості із царства звірів. Діти розповіли про прикмети українців на день Стрітення, показали, як відбувається довгоочікувана зустріч Зими з Весною, заспівали веселих пісень, водили весняні хороводи та брали участь у різноманітних конкурсах.
Діти та вчителі отримали весняний настрій та багатющу порцію позитиву, що сьогодні є надзвичайно важливо.

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.
У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято, зазвичай, пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.
Тож сьогодні відбулись святкові заходи з нагоди цього дня.
Уже за традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю.
Протягом дня в школі панувала атмосфера любові, на це надихав святковий настрій всього колективу гімназії. Учителі та учні організували виставку різноманітних смаколиків, які приготували вдома. Гімназію прикрасили тематичними газетами, листівками та було проведено розважальний захід «Гендерна битва».
Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри.
Будьте щасливі!!!

29 січня минула 105-та річниця бою під Крутами. Саме в цей день 1918 року кілька сотень молодих студентів, гімназистів, військових у нерівних умовах бою протистояли ворогу. Вони були різного походження: діти селян, робітників, священиків; військові, студенти, гімназисти. Хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Але всі вони розуміли головне – Україна потребує їхнього захисту.
Бій під Крутами був оборонною операцією, яка зупинила на кілька днів наступ переважних сил ворога. Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність.
Цінуємо подвиг кожного. Вшановуємо пам’ять героїв, загиблих під Крутами. Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну. Шануємо наших захисників, хто сьогодні боронить Українську державу.
Слава Героям! Слава Україні!

Тема єдності та соборності нашої країни в нинішні часи, як ніщо інше, вийшла на перший план. Десятки тисяч захисників своєї землі та волонтерів, мільйони громадян в унісон стали на захист територіальної цілісності. Здається, ніколи День Соборності не був настільки вистражданим і заслуженим для нації, як сьогодні.
Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.
До Дня Соборності України в нашому навчальному закладі було проведено низку заходів: ранкові зустрічі «В єдності сила народу. Боже, нам єдність подай», інтегрована гра-вікторина до Дня Соборності України: «Як я знаю Україну», конкурс малюнків, патріотичний урок-диспут «Ти маєш жити - вільна Україно», виставка стіннівок, години спілкування, перегляд фільмів та ін.

Вітаємо переможців Всеукраїнського творчого конкурсу до Дня Святого Миколая!
Наші юні і талановиті учні продемонстрували високу сценічну культуру, вокальну та хореографічну майстерність, вдало розкрили патріотичну тематику.
За підсумками конкурсу хореографічний колектив "Фенікс"(номінація - "Хореографія"), дует "Дзвіночки" та Тишковець Наталія(номінація - "Вокальне мистецтво") були нагороджені дипломами за зайняті І -ші місця у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ.
Бажаємо нових перемог нашим талановитим учням!!!

«Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Зарічненська гімназія має не так багато можливостей, та головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому вчителі та учні не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.
У закладі діє волонтерський загін “ Крила надії” до складу якого входять старші учні, але добрі справи роблять всі учасники освітнього процесу, вчителі та обслуговуючий персонал школи.
Волонтерство для школярів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Юний волонтер завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості.

В холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч – ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Здавна живе у нас звичай, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати до хати і дарує дітям подарунки: цукерки, шоколад, яблука, а також одяг, взуття, книжки, маленьким — іграшки. Існує повір’я, що Святий Миколай ніколи не забував чемних, працьовитих дітей . Він для всіх є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти й милосердя.
Задовго до цього всі учні нашої шкільної родини почали писати йому листи, в яких перелічували добрі справи, просили пробачення за погані і сподівалися на отримання найзаповітніших подарунків.
Тож до учнів Зарічненської гімназії сьогодні завітав Миколай. І не один. Його зустрічали чарівні Ангели, Казкова Фея, Зірочки, володар наступного року Кролик та чортенята. Всі вони допомагали встановити - хто який подарунок повинен отримати. Ангели переконали Миколая, що всі дітки заслуговують на подарунки.
Свято пройшло в казковій атмосфері з конкурсами, піснями, танцями, іграми та розвагами.
Друзі! В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!